Kurumsal

Genject A.Ş 2010 yılında kurulmuş olup, 2021 yılı itibariyle ASO 2.Organize Sanayi Bölgesi’nde devreye almış olduğu 18.000 m² kapalı alana sahip Türkiye ve Avrupa’nın en modern ve en yüksek üretim kapasitesine sahip yeni fabrikalarından birisidir. Ülkemiz ve global pazarlarda birçok ülkeye ürün tedarik etme noktasındaki en etkin üreticilerden biri olarak, Türkiye’nin kendi markası olan Genject, tek kullanımlık hypodermik şırıngaların ve iğne uçlarının CE ve ISO 13485 standartlarında üretimini gerçekleştirmektedir.

Ülkemizde yüksek standartlara sahip kaliteli ürünlerin üretilmesi adına üstlenmiş olduğu sorumluluktan kendine vazife çıkarmış olan firmamız, son teknolojiye sahip yeni nesil makine parkıyla yeni tesisinde günümüz teknolojisini en iyi yansıtan ürünleri üreterek bu ürünlere yönelik yurt dışı ithalatın kesilmesinde ve yerli ürünlerin kullanımının sağlanmasında öncülük görevini üstlenmiş bir firmadır. Firmamız birçok ülkeye gerçekleştirdiği ihracatlar ile ülkemiz ekonomisine sağladığı katma değer ve istihdam için her platformda takdire layık görülmüştür.

Firmamız gücünü “Güçlü Türkiye, Üreten Türkiye’dir’’ inancından almaktadır.

Verilen hizmet ülkemiz içinse asla yeterli değildir hiç bir zamanda yeterli olmayacaktır. Sahip olduğumuz bu bilinci ve üstlenmiş olduğumuz sorumluluğu bizimle paylaşarak yerli üretimi desteklemek adına bizler ile beraber olan siz değerli meslektaşlarımızla uzun yıllar hep birlikte çalışmak dileğiyle teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

handshake

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tam güvenini kazanmak ve onların ilk tercihleri olmak.

user-3

Misyonumuz

Yılların bilgi ve deneyimi ile birlikte en ileri teknolojileri kullanarak tüm dünyaya en iyisini sunabilmek.

0
Yıllık Üretim Kapasitesi / Adet
0
Global İş Ortağı
0
Yerli İş Ortağı
0
Personel Sayısı